Gjendet e vdekur një 60-vjeçare në Mitrovicë, dyshohet se u hodh nga ballkoni Foto: Koha / ilustrim

Gjendet e vdekur një 60-vjeçare në Mitrovicë, dyshohet se u hodh nga ballkoni

23 September 2019 10:40

Një grua e moshës mbi 60 vjeçare, i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga ballkoni i banesës, bëjnë të ditur burime të KosovaPressit.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 9;00 afër banesave të ashtuquajtura ‘Kombet e Bashkuara’ në veri të Mitrovicës.

Lajmin e ka konfirmuar për KosovaPress edhe zëvendës drejtori i policisë për rajonin e veriut, Besim Hoti.

“Policia është njoftuar për një trup të pajetë sot rreth orës 9:10, ndërsa njësitet e policisë kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po zhvillojnë hetimet për zbardhjen e plotë të këtij rasti”, ka thënë Hoti.

Ai nuk ka dhënë detaje shtesë, për të cilat tha se do t’i bëjë të ditura sapo të përfundojnë të gjitha procedurat.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme