Vidhet një veturë në Prishtinë Foto: Ilustrim

Vidhet një veturë në Prishtinë

15 September 2019 13:03

Në rrugën Besëlidhja në Prishtinë raportohet se dje është vjedhur një veturë nga disa persona, transmeton Koha.net.

Përmes një komunikate për media Policia bën të ditur se, “viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se persona të panjohur i kane vjedhur veturën me traga vendore”.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme