Kronikë

Aksident në Fushë Kosovë, një i lënduar

Aksident në Fushë Kosovë, një i lënduar
Ilustrim

Një person ka marrë lëndime trupore në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë, pas një aksidenti.

Sipas zëdhënëses së Policisë, Flora Ahmeti, aksidenti ka ndodhur mes një biçiklete dhe një veture, ndërkaq i lënduar ka mbetur çiklisti.