Kronikë

Godet një këmbësore në Prishtinë, ikën nga vendi i ngjarjes

Godet një këmbësore në Prishtinë, ikën nga vendi i ngjarjes

Një veturë ka goditur një këmbësore në Prishtinë, dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Dëshmoret e Kombit”, rreth orës 20:00.