Aksident trafiku me fatalitet në Tiranë Foto: Ilustrim

Aksident trafiku me fatalitet në Tiranë

23 August 2019 23:02

Një 55-vjeçar ka ndërruar jetë në Tiranë si pasojë e përplasjes nga një automjet.

Drejtuesi i mjetit, E. S., 32 vjeç goditi këmbësorin, i cili ndërroi menjëherë jetë.

Viktima mbetet ende e paidentifikuar, ndërsa drejtuesi, shtetasi shqiptar E.S është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore, raporton TCH.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit, si dhe identifikimin e 55-vjeçarit që ndërroi jetë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme