Arratiset pasi rrahu gruan e tij

Arratiset pasi rrahu gruan e tij

18 August 2019 13:35

Një grua ka marrë trajtim mjekësor pasi është sulmuar fizikisht nga burri i saj pas një mosmarrëveshje.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë ndërkaq viktima është dërguar në strehimore, transmeton Koha.net.

Sipas raportit të Policisë, i dyshuari gjendet në arrati dhe rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme