Rrah nënën, arrestohet

Rrah nënën, arrestohet

11 August 2019 09:01

Një person në Prizren është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Sipas raportit të Policisë, mosmarrëveshja kishte ndodhur për shkak të parave, ku i dyshuari ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Viktima si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme