Kronikë

Aksident trafiku me fatalitet në Podujevë, një i arrestuar

Aksident trafiku me fatalitet në Podujevë, një i arrestuar
 

Rreth orës 12:30 në rrugën “Xhemajl Mustafa” sot në Podujevë ka ndodhur një aksident trafiku ku për pasojë një person (këmbësore) ka vdekur, bën të ditur përmes një komunikate për media Policia e Kosovës.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë një automjet i tipit Golf dhe dy këmbësore, transmeton Koha.net.