Rrah një grua në Rahovec, arrestohet Foto: Ilustrim

Rrah një grua në Rahovec, arrestohet

29 July 2019 11:37

Një person në Rahovec është arrestuar, i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht një grua.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor, transmeton Koha.net.

Sipas njoftimit, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme