​Arrestohet pronari i një autoshkolle duke marr ryshfet

​Arrestohet pronari i një autoshkolle duke marr ryshfet

18 July 2019 10:29

Policia në Prishtinë ka arrestuar një person të dyshuar, pronar i një auto shkolle, pasi që i njëjti është kapur në flagrancë duke ia marrë viktimës një shumë parash me pretekst se do t’i ndihmojë për ta kaluar provimin praktik për patentë shofer.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./kp

Komentet

Shto koment

Të ngjashme