Vetëdorëzohet në polici, dyshohej për vrasje në tentativë Foto: Driton Paçarada / Koha

Vetëdorëzohet në polici, dyshohej për vrasje në tentativë

22 May 2019 09:52

Dje në Polici është vetëdorëzuar një person që dyshohej për një vrasje në tentativë në Fushë Kosovë.

“Në lidhje me rastin është raportuar se me 21.05.2019 është vetëparaqitur në Polici i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili ka dorëzuar një pistoletë me pesë copë fishekë, me të cilën dyshohet se ka kryer veprën. I njëjti është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme