Bashkëjetesë mes të miturve në Skenderaj, Policia kthen vajzën tek familjarët Foto: Ilustrim/Koha

Bashkëjetesë mes të miturve në Skenderaj, Policia kthen vajzën tek familjarët

01 May 2019 10:24

Një e mitur është raportuar se ishte duke bashkëjetuar me një person po ashtu të moshës së mitur në Skenderaj.

në raportin ditor njofton se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit viktima është kthyer tek familjarët e saj, ndërsa i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme