Kronikë

E therin me thikë për t’ia marrë telefonin, arrestohen dy persona

E therin me thikë për t’ia marrë telefonin, arrestohen dy persona
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se të premten ka arrestuar dy persona, njëri i mitur nga komuniteti shqiptar dhe një tjetër egjiptian, pasi që të njëjtit me forcë i kanë vjedhur një telefon mobil dhe më pas e kanë therur me thikë.

Sipas njoftimit, viktima ka pranuar tretman mjekësor, transmeton Koha.net.