Një grua në Prizren tenton të vetëvritet duke pirë preparate kimike Foto: Ilustrim

Një grua në Prizren tenton të vetëvritet duke pirë preparate kimike

24 April 2019 09:58

Dje në Prizren një grua ka tentuar të vetëvritet.

“Raportohet se viktima femër K/Shqiptare ka tentuar ta vetëvritet duke pirë preparate kimike. Viktimës i është ofruar ndihma mjekësorë dhe e njëjta është jashtë rrezikut për jetë. Motivi i incidentit është kanosja qe i është bërë viktimës nga ana e të dyshuarit mashkull K/Shqiptar ku ky i fundit kishte hapur adresa të rreme në rrjetet sociale në emër të viktimës”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Tutje, policia thotë se nuk ka të arrestuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme