Kronikë

Shoqërohet në polici pasi rrah vajzën

Shoqërohet në polici pasi rrah vajzën
Foto: Ilustrim
 

Një burrë është arrestuar pasi kishte përdorur dhunë fizike dhe psikike ndaj vajzës së tij.

Sipas njoftimit të policisë, gjatë kontrollit te i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri pistoletë dhe shtatë fishekë të kalibrit 9 mm, transmeton Koha.net.