Shoqërohet në polici pasi rrah vajzën Foto: Ilustrim

Shoqërohet në polici pasi rrah vajzën

22 April 2019 13:35

Një burrë është arrestuar pasi kishte përdorur dhunë fizike dhe psikike ndaj vajzës së tij.

Sipas njoftimit të policisë, gjatë kontrollit te i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri pistoletë dhe shtatë fishekë të kalibrit 9 mm, transmeton Koha.net.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuari dërgohet në mbajtje për 48 orë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme