Kronikë

13 vjeçarja bie nga kati i pestë në Lipjan dhe shpëton

Foto: Koha
 

Një 13 vjeçare dyshohet se ka rënë nga kati i pestë i banimit në rrugën “Isa Olluri” në qendër të qytetit të Lipjanit rreth gjysmë ore më parë, mirëpo fatmirësisht vajza ka shpëtuar me disa lëndime trupore, por është jashtë rrezikut për jetë, raporton “Koha Ditore”.

Policia e Kosovës aktualisht është në vendin e ngjarjes.