Kronikë

Në Ferizaj prindi sulmon fëmijën me thikë

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje, një person është sulmuar me thikë nga prindi i tij.

Sipas njoftimit, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.