Kronikë

Arrestohet 45-vjeçi në Shkodër, u kap me armë e drogë

Arrestohet 45-vjeçi në Shkodër, u kap me armë e drogë
 

Një 45-vjeçar është arrestuar nga policia e Shkodrës, pasi u kap me një sasi droge, armë dhe kapsolla për lëndë plasëse.

Policia thotë se në kuadër të operacionit të koduar "Kir" u arrestua në flagrancë shtetasi K.Gj., 45 vjeç, nga fshatin Kir.