Dy pasagjerë grabisin një taksist në Klinë Foto: Ilustrim

Dy pasagjerë grabisin një taksist në Klinë

14 February 2019 10:33

Në fshatin Gjurgjevik të madh të Klinës dje ka ndodhur një grabitje.

Policia e Kosovës bën të ditur se dy pasagjerë i kanë grabitur një taksistit, duke e kërcënuar, 50 euro, një telefon, dhe dokumentet personale, transmeton Koha.net.

“Viktima mashkull K-Shqiptar i cili punon si taksi ka raportuar se gjersa ishte duke i transportuar dy pasagjerë të dyshuar të panjohur, të njëjtit duke e kërcënuar ia kanë grabitur 50 euro, një telefon celular dhe dokumentet personale dhe kanë ikur në drejtim të panjohur”, thuhet në komunikatë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme