Sulmon nënën dhe motrën e tij, arrestohet një burrë në Prishtinë

Sulmon nënën dhe motrën e tij, arrestohet një burrë në Prishtinë

14 February 2019 10:07

Është arrestuar dje një burrë në Prishtinë me dyshimin se ka sulmuar nënën dhe motrën e tij.

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 09:30, transmeton Koha.net.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti ka sulmuar nënën dhe motrën e tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në komunikatë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme