Rrah babanë në Fushë-Kosovë Foto: Ilustrim

Rrah babanë në Fushë-Kosovë

03 January 2019 13:46

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi ka rrahur babanë e tij në Fushë-Kosovë.

Policia njofton se babai është dërguar në spital të mërkurën dhe ka marrë trajtim mjekësor ndërsa djali i tij, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme