Detyroi fëmijët të kërkojnë lëmoshë, arrestohet një grua në Pejë Foto: Ilustrim

Detyroi fëmijët të kërkojnë lëmoshë, arrestohet një grua në Pejë

06 December 2018 11:20

Në Pejë është arrestuar një grua e komunitetit egjiptian me dyshimin se ka detyruar dy fëmijët e saj të mitur të kërkojnë lëmoshë, bën të ditur Policia e Kosovës.

“Është arrestuar e dyshuara femër K/Egjiptiane, nën dyshimin se e njëjta se ka kryer veprën penale të lartcekur, pasi që në rrugë janë gjetur dy fëmijët e saj të moshës së mitur duke kërkuar lëmoshë”, thotë PK, transmeton Koha.net.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme