Burrë e grua kapen duke vjedhur, arrestohen Foto: Ilustrim

Burrë e grua kapen duke vjedhur, arrestohen

06 December 2018 11:01

Një burrë dhe një grua, bashkëshortë, janë arrestuar dje në Prishtinë pasi janë kapur duke vjedhur në një qendër tregtare.

“Janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër K/Shqiptar-e (bashkëshortë), pasi që të njëjtit në qendrën tregtare, janë kapur në flagrancë duke vjedhur”, bën të ditur Policia e Kosovës, përcjell Koha.net.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme