Kronikë

Pas gati një viti kapet hajni i arit në Zapluxhë të Dragashit

Pas gati një viti kapet hajni i arit në Zapluxhë të Dragashit
Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës pas gati një viti ka arritur ta kap hajnin që plaçkiti stoli ari në një shtëpi në Zapluxhë të Dragashit.

PK-ja njofton se i dyshuari më 28 janar kishte hyrë me forcë në një shtëpi dhe kishte vjedhur një orë dhe sasi ari në vlerë 7 mijë euro.