Kronikë

Një i arrestuar në Prishtinë, iu plagos bashkëshortja pasi aksidentalisht iu shkrep arma

Një i arrestuar në Prishtinë, iu plagos bashkëshortja pasi aksidentalisht iu shkrep arma
Foto: Ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi në banesën e tij aksidentalisht i kishte shkrepur arma dhe si pasojë ishte plagosur bashkëshortja e tij.

Rasti kishte ndodhur në rrugën “Astrit Rrushi” të Prishtinës në orën 23:20 më 25 nëntor.