Rrah ish-bashkëshorten në Prishtinë, arrestohet Foto: Ilustrim

Rrah ish-bashkëshorten në Prishtinë, arrestohet

19 November 2018 11:48

Dje në Prishtinë ka ndodhur një rrahje dhe një arrestim.

Një burrë, ka rrahur ish-bashkëshorten e tij. Policia thotë se fillimisht i ka marrë telefonin e më pas e ka sulmuar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme