Ia thyejnë xhamin e veturës dhe i vjedhin çantën me para e dokumente Foto: Ilustrim

Ia thyejnë xhamin e veturës dhe i vjedhin çantën me para e dokumente

10 November 2018 09:59

Dje në Graçanicë ka ndodhur një vjedhje e rëndë.

“Viktima mashkull Shqiptar shtetas i R. Shqipërisë ka raportuar se persona të pa njohur kanë thyer xhamin e veturës me targa të R. Shqipërisë dhe kanë vjedhur çantë dore në të cilën kishte 150 euro para të gatshme, dokumente personale dhe pasaportën e R. Shqipërisë”, thotë policia.

Rasti po hetohet nga njësitet policore.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme