Rrah gruan dhe vajzën, arrestohet e më pas lirohet nga policia Foto: Ilustrim

Rrah gruan dhe vajzën, arrestohet e më pas lirohet nga policia

05 November 2018 09:24

Në Prishtinë, dje ka ndodhur një dhunë familjare.

Policia njofton se pas një mosmarrëveshje mes një familjeje, një burrë ka rrahur gruan e tij e më pas edhe vajzën.

Pasi për rastin është konsultuar edhe me prokurorin e rastit, burri është intervistuar e më pas është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme