Arrestohet një djalë në Gjilan, rrahu nënën dhe motrën Foto: Ilustrim

Arrestohet një djalë në Gjilan, rrahu nënën dhe motrën

28 October 2018 13:24

Është arrestuar në fshatin Uglar të Gjilanit një djalë për 48 orë, pasi ushtroi dhunë fizike e psikike ndaj nënën e motrës.

Policia raporton se incidenti ka ndodhur pas një mosmarrëveshje mes tyre.

Gjithashtu, raportohet se viktimat nuk kanë pranuar tretman mjekësor e djali është arrestuar menjëherë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme