Kronikë

Në veturë i vjedhin çantat me para e dokumente

Në veturë i vjedhin çantat me para e dokumente
Foto: Ilustrim
 

Në Vragoli të Fushë Kosovës, ka ndodhur dje pasdite një vjedhje e rëndë.

Siç bëhet e ditur në raportin policor, një mashkull dhe dy femra shqiptare shtetas të Shqipërisë, kanë raportuar se në një parking të një marketi, i është thyer vetura me targa të Shqipërisë.