Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, një i lënduar rëndë

Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, një i lënduar rëndë

26 October 2018 17:23

Një aksident trafiku ka ndodhur sot pasdite në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë ku janë të përshirë një kamion dhe një veturë.

Mësohet se nga ky aksident ka mbetur i lënduar rëndë një person ndërsa një tjetër ka marr lëndime më të lehta, raporton Kosovapress.

Të lënduarit janë dërguar në Emergjencë të QKUK-së ndërsa ende nuk dihen shumë detaje rreth këtij aksidenti.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme