Tiranë, autobusi hipën mbi trotuar, godet babë e bir Foto: Ilustrim

Tiranë, autobusi hipën mbi trotuar, godet babë e bir

21 October 2018 09:46

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Sipas të dhënave paraprake, një autobus urban ka pësuar defekt teknik dhe ka dalë nga rruga tek “Kthesa e Kamzës” duke hipur mbi trotuar dhe duke u ndalur më pas fatmirësisht nga një mur.

Image

“BalkanWeb” raporton se autobusi ka marrë përpara babë e bir të cilët po ecnin në trotuar.

Nga goditja është plagosur djali, i cili është transportuar në spital ku fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme