Digjet një shtëpi në Pejë, nuk dihet e kujt është Foto: Ilustrim

Digjet një shtëpi në Pejë, nuk dihet e kujt është

20 October 2018 11:47

Një shtëpi në Pejë dje është përfshirë nga zjarri.

Policia në raport thotë se zjarri është përfshirë në rrethana ende të paditura, por prona, nuk dihet e kujt është.

Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar dhe shuar zjarrin. Rasti vazhdon të hetohet.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme