Aksident me të lënduar në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë

Aksident me të lënduar në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë

14 July 2018 08:39

Disa persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot në orët e hershme të mëngjesit në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë.

Në aksidentin që ka ndodhur në fshatin Stanovc të Vushtrrisë janë përfshirë tri automjete, dy vetura dhe një furgon.

Policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe të lënduarit janë dërguar në QKUK.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme