Kronikë e zezë

Vetura godet një këmbësor në Prishtinë

 

Një këmbësor ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor pasi është goditur nga një veturë të shtunën në Prishtinë.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë se me rastin po merret njësiti i trafikut.