Kronikë e zezë

Aksident në rrugën Prishtinë-Ferizaj, vdes një person

Foto: Ilustrim
 

Një person ka humbur jetën të martën në një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Ferizaj.

Policia e Kosovës ka njoftuar se në aksident kanë qenë të përfshira një kamion dhe një veturë, derisa vdekjen e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.