Kronikë e zezë

Zihet me kokainë një person në Pallatin e Drejtësisë

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një burë në Pallatin e Drejtësisë në Prishtinë, pasi që tek ai janë gjetur 7 qese të vogla me substancë narkotike që dyshohet të jetë e llojit kokainë.

Sipas raportit të Policisë rasti ka ndodhur të martën dhe po trajtohet si posedim i paautorizuar i narkotikëve.