Kronikë e zezë

I gjenden 59 kg marihuanë, arrestohet 27-vjeçari në Skenderaj

 

Është arrestuar një i dyshuar pasi në shtëpinë e tij janë gjetur përveç tjerash, edhe 59 kilogramë marihuanë.

Policia ka nisur hetimet paraprakisht dhe njësitë kanë kontrolluar në fshatin Vajnik të Skenderajt, në shtëpinë dhe objektet tjera përcjellëse të të dyshuarit E.A., 27 vjeç.