Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Shtime, një burrë u dërgua pa shenja jete në shtëpinë e shëndetit

 

Një burrë është dërguar pa shenja jete në shtëpinë e shëndetit në Shtime. Sipas Policisë së Kosovës vdekja e tij është konstatuar nga ekipi mjekësor dhe rasti po hetohet nga Policia.

Trupi i pajetë i viktimës thuhet se është dërguar për obduksion në Institutit e Mjekësisë Ligjore (IML).