Kronikë e zezë

Përfshihen nga zjarri disa lokale në Prishtinë

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në mbrëmjen e të martës janë përfshirë nga zjarri disa lokale në rrugën “Stockolm” në Prishtinë.

Sipas, Policisë në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit, Policia dhe prokurori. Zjarri është lokalizuar ndërsa rasti po hetohet.