Kronikë e zezë

Dyshohet se vodhi mijëra euro, arrestohet

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se të martën në Gjakovë ka arrestuar një person të dyshuar për vjedhje të rëndë.

Ai është arrestuar pasi që Policia kishte publikuar identitetin dhe fotografinë e tij dhe kishte kërkuar ndihmën e qytetarëve për informacione për të.