Kronikë e zezë

Një burrë qëllon për vdekje gruan dhe vëllanë në Gramsh

 

Një burrë ka qëlluar për vdekje me armë gruan dhe vëllanë e tij në fshatin Tervol të Gramshit mesditën e së premtes.

Siç raportojnë mediat në Shqipëri, i dyshuari është një 75-vjeçar. Ai dyshohet se vuan nga skleroza.