Kronikë e zezë

Arrestohet një i dyshuar për shitblerje të substancave narkotike

Foto: Ilustrim
 

Një person është arrestuar me dyshimin se është marrë me shitblerjen të substancave narkotike në Prishtinë.

Policia i ka gjetur në veturë një sasi marihuane dhe më pas në shtëpi edhe një tjetër.