Kronikë e zezë

Arrestohet një i dyshuar në Pejë për sulm seksual ndaj një gruaje

policia arrestim sulm seksual
Foto: KOHA/Ilustrim
 

Prokuroria Themelore në Pejë ka bërë të ditur të premten se pas një pune intensive me Policinë e Kosovës, ka identifikuar dhe arrestuar një person të dyshuar për sulm seksual.

Sipas njoftimit, i dyshuari me inicialet F.B., dyshohet se më 27 shtator ka sulmuar fizikisht një grua.