Kronikë e zezë

Arrestohet ferizajasi që rrahu tre fëmijët e tij

Foto ilustrim
 

Një person është arrestuar të mërkurën në Ferizaj, nën dyshimin se ka ushtruar dhunë ndaj djalit dhe dy vajzave të tij.

Sipas njoftimit të Policisë, viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor në Qendrën Emergjente në Ferizaj.