Kronikë e zezë

E mori në taksi e pastaj ia grabiti të hollat, arrestohet i dyshuari në Vushtrri

 

Një 31-vjeçar është arrestuar në Vushtrri, pasi dyshohet për grabitje.

Policia përmes një komunikate ka njoftuar se arrestimi i të dyshuarit është bërë pasi i dyshuari më 4 korrik duke e dërguar me taksi viktimën në distanconin e kërkuar, dhe në ndalim për të marrë edhe një udhëtar tjetër, është përdorur një sprej ndaj viktimës, nga i cili është grabitur kuleta me dokumentacion dhe një shumë të parave.