Kronikë e zezë

Tiranë, punonjësit i vjedhin kompanisë 250 litra karburant

 

Policia e Shtetit ka njoftuar të mërkurën se ka arrestuar dy persona në lidhje me vjedhje të karburanteve në Tiranë.

Sipas Policisë, të arrestuarit janë A.K., 46 vjeç, dhe M.V., 39 vjeç. Ata akuzohen për veprën penale “vjedhje e kryer në bashkëpunim".