Kronikë e zezë

Vetura përplas dy këmbësore në Prishtinë

FOTO: KOHA/Ilustrim
 

Një veturë ka përplasur dy këmbësore në orët e mbrëmjes të së martës, në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Si pasojë e përplasjes, dy këmbësoret kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në QKUK, sipas njoftimit të Policisë.