Kronikë e zezë

Gjendet një person i vdekur në ballkonin e një dhome në Pejë

 

Një person është gjetur i vdekur në Pejë të mërkurën.

Policia njoftoi se dikush e ka parë në ballkonin e dhomës të shtrirë dhe ka lajmëruar autoritetet.