Kronikë e zezë

Dy të mitur mbyten në liqenin e Prushit në Tiranë

 

Dy të mitur, 11 dhe 13 vjeç, janë mbytur në një liqen në periferi të Tiranës.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të zonës së Prushit në Vaqarr rreth orës 18:05, sipas Policisë së Shtetit.